پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  سالارِ شهيدان
آن كه بر زخم تنش ديده ي ما خون بار است او حسين (ع) است و گل سر سبد ابرار است اين سري كه روي ني قاري قران شده است تا قيامت به تمام شهدا سالار است او به دانشگه ايثار به ما درس آموخت درس او شيوه جانباختن و ايثار است درس آزادگي آموخت به ما آن مولا كه حسين ابن علي(ع) تاج سر احرار است به تن اهل جهان در غم او رخت غم است
  ميانمار و وضعيت اين روزهاي جهان اسلام
موضوع ميانمار مي تواند سنگ محکي براي سنجش عيار قدرت و نفوذ وهمگرايي مسلمانان باشد. امروز کشورهاي اسلامي، نه نفوذ بين المللي براي فراخوان جمعي عليه اين فاجعه دارند و نه قدرت سياسي و اقتصادي، که بتوانند با فشارها وتحريم ها، برضد اين جنايت و نسل کشي اقدام کنند.
  زبان اهل بهشت و اهل جهنم
قرآن کريم، اهم مسائلي را که براي چگونه زيستن انسان در اين دنيا لازم است، بيان فرموده است. آنچه را به آنها اشاره نکرده براي داشتن يک زندگي نجات بخش ضرورت نداشته است.لذا اگر مبلغين دين به تبليغ مسائلي خارج از آيات قرآن کريم بپردازند که نقشي در بهبود زندگي مسلمانان نداشته باشند، گفتن آنها کار ناصواب و اتلاف وقت ديگران است.
  چرا سينماي ملي ايران با ملت آشتي کند؟
مريلا زارعي،در مقابل طنازي هاي بيگانه پسند ايستاد و با صداي رسا از مردم مظلوم ميانمار، بحرين و يمن دفاع کرد نگذاشت دامن سينماي ايران، به سترون بودن آلوده شود. بايد ازاو، قدرداني شايسته بشود. البته دگر انديشي در برخي رگه هاي جشن خانه سينما، خودي نشان داد ولي بسيار هوشمندانه و مديرانه از بروز آن جلوگيري شد.
  شايسته سالاري از شعار تا عمل
اگر مديريت جامعه را بدست شايستگان واقعي قرار دهيم، نه تنها کارائي و بهره وري خود آنها افزايش مي يابد، بلکه اين مديران شايسته سبب ارتقاي بهره وري و کارائي مجموعه نيروي انساني کشور و به تبع آن کل اقتصاد خواهند شد و رشد اقتصادي و توسعه همه جانبه به طور ناباورانه افزايش مي يابد.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003